Із 27 липня розпочалося дистанційне навчання за двома спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

27 липня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося дистанційне навчання за двома спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК. Вона ознайомила слухачів із програмами навчання, графіками проведення дистанційних занять, термінами проходження підсумкового контролю знань в режимі реального часу та умовами отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації.

Сьогодні за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» розпочалося навчання третьої групи слухачів -  державних службовців категорій Б і В апаратів обласної та районних державних адміністрацій.

Питання «Проходження державної служби. Концепція реформування оплати праці державних службовців»  розкрила  слухачам Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

Із 27 липня голови та члени тендерних комітетів,  уповноважені особи за організацію та здійснення публічних закупівель органів місцевого самоврядування навчаються за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель».

Вебінар на тему: «Організація закупівель. Тендерний комітет, уповноважена особа та централізована закупівельна організація» провела Стефанюк Ольга Дмитрівна, керівник проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного розвитку», кандидат економічних наук.