На базі Лубенської райдержадміністрації та Засульської ОТГ проведено підсумкові практичні заняття курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».

05 червня в Лубенській райдержадміністрації та Засульській об’єднаній територіальній громаді проведено підсумкові практичні заняття спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Практичні заняття «Лексика та фразеологія офіційно - ділового стилю. Вибір граматичних форм слова при складанні документа» провела Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після проходження вихідного анкетування та підведення підсумків навчання слухачі курсу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації