Посадові особи місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, вперше призначені на посади в органах місцевого самоврядування, навчаються за професійною програмою.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується друга сесія професійної програми для посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

11 березня відбулися наступні заняття:

- тренінг «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук;

- тематична зустріч «Управління проектами місцевого економічного розвитку», викладач Гришко Віктор Володимирович, доцент кафедри менеджменту і логістики Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

- практичне заняття «Документування управлінської діяльності. Складання та оформлення документів. Організація контролю за виконанням управлінських рішень», викладач Харченко Валентина Георгіївна, заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради.