Посадові особи місцевого самоврядування підвищили кваліфікацію на семінарі «Актуальні питання управління комунальною власністю територіальних громад»

08 лютого в рамках співпраці Полтавського ЦППК із Асоціацією міст України та Проектом «ПРОМІС» відбувся тематичний короткостроковий семінар для посадових осіб місцевого самоврядування на тему: «Актуальні питання управління комунальною власністю територіальних громад».
Програма семінару включає розгляд питань:
- створення, реорганізація підприємств (установ, організацій, закладів) комунальної власності. Проведення інвентаризації майна;
- порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів);
- порядок передачі та списання майна об’єктів спільної (комунальної) власності територіальних громад;
- порядок та умови приватизації об’єктів спільної (комунальної) власності територіальних громад. Оренда як один із способів ефективного використання комунального майна. Порядок передачі в оренду об’єктів права державної та комунальної власності.
Із посадовими особами місцевого самоврядування працювали:
Сагайдачний Сергій Тимофійович, начальник управління майном Полтавської обласної ради;
Мороховець Ігор Анатолійович, заступник начальника управління майном Полтавської обласної ради;
Байдукова-Кисла Оксана Анатоліївна
, начальник відділу з юридичного  забезпечення орендних відносин та організації розрахунків управління майном Полтавської обласної ради.
Після проходження вихідного анкетування учасники семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.