Посадові особи виконавчого комітету Карлівської міської ради підвищили кваліфікацію за програмою курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».

13 березня відбулося виїзне навчання посадових осіб виконавчого комітету Карлівської міської ради в рамках спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».
Делія Оксана Вікторівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Уоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук провела заняття на тему: «Управлінська риторика. Мистецтво публічного виступу».
Питання документування управлінської діяльності, практичні аспекти роботи з документами в органах місцевого самоврядування розкрила учасникам навчання Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.
Слухачі курсу пройшли вихідне анкетування.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвела підсумки навчання та вручила посадовим особам місцевого самоврядування сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».