Працівники Державного архіву Полтавської області навчаються за програмою тематичного постійно діючого семінару з питань реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», плану - графіка підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади на поточний рік,  14 березня  для працівників Державного архіву Полтавської області проведено виїзне заняття в рамках тематичного постійно діючого семінару з питань реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.

Лекцію з елементами тренінгу «Юридичні гарантії забезпечення прав споживачів в Україні: норми законодавства та реальність» провела Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.