ПРО ДОБРОБУТ ГРОМАДЯН ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ ДЕРЖАВ: МІЖНАРОДНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД.

17 вересня  2019 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» для працівників Державного архіву  Полтавської області спільно із Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено лекцію з елементами тренінгу «Про добробут громадян як фактор розвитку держав: міжнародний та вітчизняний досвід».

Заняття провела Жалій Тамара Віталіївна провідний юрисконсульт Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.