Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за професійною програмою.

01 жовтня відбулися он-лайн заняття наступної тематики:

• «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна, доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського;
  • «Партисипативний бюджет як форма залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні. Бюджет участі», викладач Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Полтавського обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Сьогодні також розпочалося дистанційне навчання державних службовців Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання надання послуг особам, які звертаються до органів Пенсійного фонду України».