Продовжується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за професійною програмою.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій    продовжується дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування  за професійною програмою.

30 вересня відбулися  он-лайн заняття наступної тематики:

- «Електронне урядування як частина реформи публічного управління», викладач Смірнова Тетяна Василівна, заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

Також сьогодні дві групи державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, які підвищували кваліфікацію за професійними програмами, проходять підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.