Продовжується он-лайн навчання державних службовців районних державних адміністрацій в рамках програм підвищення кваліфікації.

6 липня розпочалося дистанційне навчання другої групи слухачів – державних службовців структурних підрозділів районних державних адміністрацій за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Заняття на тему: «Проходження державної служби: існуючі процедури та особливості правового регулювання» провела Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

Продовжується он-лайн навчання державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років за професійною програмою.

Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проекту ПРОМІС провела зі студії Полтавського ЦППК тематичну зустріч «Основи та інструменти місцевого економічного розвитку. Огляд актуальних практик».