Продовжується навчання за професійною програмою для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років

Сьогоднішній день навчання за  професійною програмою був для слухачів насиченим і цікавим.

Розпочалося навчання темою «Проектні можливості для територіальних громад. Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Порядок реєстрації проектів, вимоги до змісту», яку висвітлила Березова Ірина Леонідівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату Полтавської обласної ради.

Продовжила навчання Хівренко Інна Володимирівна, заступник Директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації із темою «Програмно-цільовий метод як одна із складових системи управління фінансами. Бюджетні програми. Складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання».

Після обідньої перерви навчальний день видався ще насиченішим. Відбувся круглий стіл «Типові проблемні питання, що виникають у замовників при проведенні процедури закупівель» за участі Кононенко Єлизавети Русланівни, начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавськійо бласті, Яковенка Сергія Олеговича, головного державного аудитора відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, Брідні  Наталії Валеріївни, головного державного аудитора відділу контролю у сфері закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, Купріянової Валентини Іванівни, заступника начальника відділу досліджень та розслідувань Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Бахмет Галини Сергіївни, головного спеціаліста відділу досліджень та розслідувань Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Павленко Тетяни Василівни, начальника відділу навчання та роботи з членами Полтавської Торгово-Промислової Палати, Колганової Поліни Вячеславівни, консультанта із закупівель та аналітики Громадської організації «Інститут аналітики і адвокації», Тютюнник Каріни Василівни, представника Громадської організації «ПОЛТАВСЬКА ПЛАТФОРМА».

Завершилося навчання тематичною дискусією «Оновлення Конституції України, як передумова реалізації наступного етапу реформи децентралізації влади в Україні», яку провів Божко Володимир Миколайович, завідувач кафедри конституційного, адміністративного, екологічного та трудового права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук.