Розпочалося навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальними короткостроковими програмами.

23 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання двох груп учасників з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

В рамках програми «Співробітництво територіальних громад - правовий механізм спільного вирішення питань місцевого значення» посадові особи місцевого самоврядування розглянули теми:

«Правова природа та практичний зміст співробітництва, його місце та роль у розвитку територіальних громад»;

«Етапи організації співробітництва, їх зміст та процедурні особливості».

Заняття із віддаленого робочого місця провів Врублевський Олександр Станіславович, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації вебсайту СТАРОСТА ПРОФІ.

Розпочалося навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Дотримання прав людини та протидія дискримінації».

Сьогодні відбулися дистанційні заняття наступної тематики:

«Концепція прав людини та основні положення Національної стратегії у сфері прав людини»;

«Механізми захисту прав людини в національній правовій системі. Протидія дискримінації».

З групою із віддаленого робочого місця працювала  автор і викладач програми Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, кандидат історичних наук, доцент.