Розпочалося навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Пріоритетні напрями безпекової політики України. Повноваження в галузі оборонної роботи».

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  продовжується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальними короткостроковими програмами.

09.09.2020 зі студії Полтавського ЦППК  проведено вебінари за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Пріоритетні напрями безпекової політики України. Повноваження в галузі оборонної роботи» для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування, відповідальних за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

В рамках програми відбулися заняття наступної тематики:

- «Організація та ведення військового обліку на підприємстві, в установі, організації», викладач Юрко Людмила Леонідівна, завідувачка сектору мобілізаційної роботи апарату обласної державної адміністрації;

- «Оформлення бронювання на період мобілізації та на воєнний час», викладачі Бородай Едуард Миколайович, заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Полтавського обласного військового комісаріату, підполковник та Костенко Яна Олександрівна, начальник відділення військового обліку та бронювання Полтавського районного військового комісаріату, майор.

Продовжується дистанційне навчання державних службовців апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Тематичну зустріч «Етика та етикет публічних службовців як важлива складова їх професійної компетентності» провела сьогодні Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського

Всі новини →