Секретарі сільських, селищних рад вивчають питання щодо ефективного планування роботи та документування управлінської діяльності.

Відповідно до розкладу занять професійної програми для секретарів сільських, селищних рад 21 березня  проведено практичні заняття:

• Документування управлінської діяльності. Підготовка документів до здачі в  архів;
  • Документування управлінської діяльності. Складання та оформлення документів. Організація контролю за виконанням управлінських рішень;

Посадові особи місцевого самоврядування взяли участь у тренінгу на тему «Планування роботи й робочого часу публічного службовця (тайм-менеджмент)».

Також відбулася тематична дискусія з питань активізації роботи щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю.

Із слухачами працювали:

• Голяк Ольга Іванівна, начальник відділу Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву  Полтавської  області
  • Левакіна Оксана Віталіївна, начальник загального відділу виконавчого апарату Полтавської обласної ради;
  • Верезомська Світлана Жоржовна, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук;
  • Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника управління – начальник відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру Управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування і  архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.