Сільські та селищні голови вивчають проектний менеджмент та питання планування розвитку територіальних громад.

Більшість занять в рамках підвищення кваліфікації за професійною програмою  сільських, селищних голів проводяться на базі Центру у формі тренінгів.
Тренінг – дієва форма навчання дорослої аудиторії із певним життєвим досвідом,  своєрідний «місток» між теорією та практикою, що дозволяє  в короткий термін  сформувати знання та вміння учасників навчання, сприяє розвитку професійних  компетентностей посадових осіб місцевого самоврядування.
Ефективність занять зростає завдяки налагодженню продуктивного  взаємозв’язку  між  викладачем  та  слухачами,  позитивного психологічного клімату, рівноправного  партнерства,  побудованого  на діалозі, спільній пізнавальній діяльності.
Саме таке  навчання відбулося сьогодні на базі Центру. Регіональна економічна політика. Стратегія розвитку Полтавської області на період до 2020 року. Проектний менеджмент та планування розвитку територіальних громад. Ці та інші питання розглянули сільські та селищні голови під час тренінгу, підготовленого у співпраці з викладачами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Із посадовими особами місцевого самоврядування працювали:
Чевганова Віра Яківна, завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка,  професор,  кандидат економічних наук;
Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук;
Григор’єва Олеся Володимирівна, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.