Співробітництво територіальних громад - правовий механізм спільного вирішення питань місцевого значення.

24 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання посадових осіб місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Співробітництво територіальних громад - правовий механізм спільного вирішення питань місцевого значення».

Учасники професійного навчання розглянули теми:

«Правова основа та порядок підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад»;

«Позитивний досвід та практика застосування положень Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Заняття із віддаленого робочого місця провів Врублевський Олександр Станіславович, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад, директор адміністрації вебсайту СТАРОСТА ПРОФІ.

Після проходження підсумкового анкетування учасники програми отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Продовжується навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою «Англійська мова професійного спрямування. Рівень В2».

Онлайн заняття відповідно до розкладу програми провів Панасенко Євгеній Олександрович, доктор філософії з публічного управління та адміністрування.