Триває он-лайн навчання державних службовців районних державних адміністрацій в рамках програм підвищення кваліфікації.

У Полтавському ЦППК продовжується дистанційне навчання двох груп слухачів з числа державних службовців апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій.

8 липня  в рамках програм підвищення кваліфікації відбулися заняття наступної тематики:

- «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю. Вивчення положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю», викладач Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника управління – начальник відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру  управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Формування позитивного іміджу органів публічної влади», викладач Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту та логістики Полтавського державної аграрної академії, кандидат економічних наук.