Триває навчання на тематичному семінарі «Методики професійно-психологічного діагностування громадян при відборі для проходження військової служби та роботи з учасниками АТО і членами їх сімей»

На виконання доручення Полтавської обласної державної адміністрації із 10 по 14 грудня 2018 року  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходить  тематичний короткостроковий семінар «Методики професійно-психологічного діагностування громадян при відборі для проходження військової служби та роботи з учасниками АТО і членами їх сімей» для державних службовців, які перебувають на посадах психологів районних (міських) військових комісаріатах Полтавської області.
Навчання відбувається за програмою, погодженою із Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавським обласним військовим комісаріатом.
12 грудня практичні заняття для учасників семінару провели:
Мишко Надія Мирославівна, кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри психології, практичний психолог психологічної служби ПНПУ імені В.Г.Короленка;
Коваленко Ірина Сергіївна, капітан, офіцер відділення морально-психологічного забезпечення ВЧ А3990;
Білокінь Микола Іванович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації;
Демяник Олена Володимирівна, начальник відділу психологічного забезпечення Управління кадрового забезпечення ГУ Національної поліції у Полтавській області.