У Полтавському ЦППК продовжується навчання секретарів сільських, селищних рад за професійною програмою.

20 березня посадові особи місцевого самоврядування взяли учать у тренінгу «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення». Із слухачами працювала Степанова Лариса Валентинівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

Лобач Катерина Василівна, уповноважений з питань запобігання і протидії корупції Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, завідувач аспірантурою, кандидат історичних наук, доцент  висвітлила слухачам основні пріоритети  антикорупційної політики держави.

Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації розкрив посадовим особам місцевого самоврядування практичні аспекти організації особистого прийому громадян та  розгляду їх звернень відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

За участі представників Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації відбулася тематична зустріч «Реалізація соціальної політики держави у Полтавській області. Допомога внутрішньо переміщеним особам. Надання соціальних допомог, пільг, субсидій, соціальних гарантій».