У Полтавському ЦППК продовжується навчання сільських, селищних голів за професійною програмою.

15 березня Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації розкрив посадовим особам місцевого самоврядування практичні аспекти організації особистого прийому громадян та  розгляду їх звернень відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».

Ефективні механізми взаємодії влади та громади сільські, селищні голови розглянули під час тренінгу, який провела Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт, доцент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.