У Полтавському ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар – тренінг «Ефективне врядування. Децентралізація фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

20 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар – тренінг  для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад на тему: «Ефективне врядування. Децентралізація фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

Програма навчального заходу відбувалася у формі тренінгу за тематикою, що стосується проектного менеджменту та планування розвитку територіальних громад.

Заняття проводили:

Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, кандидат економічних наук;

Григор'єва Олеся Володимирівна, доцент кафедри економіки підприємства та управління    персоналом  Полтавського   національного   технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підбила підсумки навчання та вручила посадовим особам місцевого самоврядування сертифікати про підвищення кваліфікації.