Відбулися вебінари в рамках програм підвищення кваліфікації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  продовжується он-лайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

22 вересня, в рамках навчання за загальними професійними програмами трьох груп слухачів з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, відбулися вебінари наступної тематики:

• «Управління та адміністрування в умовах децентралізації влади», викладач Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, професор, доктор наук з державного управління;
  • «Ефективна комунікація та взаємодія», викладач Варченко Юрій Миколайович, перший заступник директора Департаменту - начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю обласної державної адміністрації;
  • «Формування позитивного іміджу органів публічної влади», викладач Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук;
  • «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців. Новий правопис», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій;
  • «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.

Триває навчання державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Заняття на тему: «Управління змінами» провела сьогодні он-лайн Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,  кандидат економічних наук.

Також продовжується виїзне навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Актуальні питання надання послуг особам, які звертаються до органів Пенсійного фонду України» для державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.