За загальними професійними програмами навчаються державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування.

15 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною професійною програмою.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Зі студії Полтавського ЦППК проведено заняття наступної тематики:

• «Публічне управління та євро інтеграційні процеси», викладач Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління;
  • «Управління та адміністрування в умовах децентралізації влади», викладач Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, професор, доктор наук з державного управління.

Продовжується он-лайн навчання двох груп державних службовців обласної та районних державних адміністрацій за загальною професійною програмою.

Сьогодні, відповідно до розкладу занять груп, відбулися вебінари:

•  «Управління організацією роботи та управління персоналом», викладачі Кондратьєва Ганна Вікторівна, заступник виконавчого директора Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» та Тягунова Злата Олександрівна, заступник регіонального директора з питань персоналу ТОВ «Епіцентр К», кандидат економічних наук, доцент;
  • «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу», викладач Єщенко Марина Миколаївна,  доцент кафедри педагогічної майстерності та інклюзивної освіти Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського;
  • «Реформування публічної служби», викладач Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях;
  • «Публічне управління та євро інтеграційні процеси», викладач Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління.