Завершилося навчання державних службовців категорії В апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій за професійною програмою

15 листопада 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершилося навчання за професійною програмою державних службовців категорії В апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше трьох років.

Розпочався день з проходження підсумкового контролю, яке відбулося у вигляді тестування.

Після цього – слухачі взяли участь у тренінгу: «Стресостійкість. Можливості управління стресом», який провела Яценко Анжеліка Анатоліївна, кандидат психологічних наук, практичний психолог.

Завершився навчальний день підведенням підсумків навчання і врученням свідоцтв про підвищення кваліфікації разом з Осипенко Наталією Михайлівною, директором Центру.