Завершується навчання 2 груп державних службовців за програмами підвищення кваліфікації.

22 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершується дистанційне навчання державних службовців за двома програмами підвищення кваліфікації.

В рамках загальної професійної програми для державних службовців категорії В обласної та районних військових адміністрацій відбувся онлайн тренінг на тему: «Ефективна комунікація  та управління конфліктами в умовах впровадження змін».

Заняття із віддаленого робочого місця провела Фролова Ольга Василівна, доцент кафедри психології Бердянського державного педагогічного університету, кандидат психологічних наук.

Державні службовці Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області – учасники спеціальної короткострокової програми «Практичні та теоретичні аспекти державної політики у сфері пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг», сьогодні розглянули наступні теми:

«Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Національному антикорупційному бюро України, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції, Бюро економічної безпеки України чи державній кримінально-виконавчій службі України та деякі інших категорій осіб», викладач Гусаренко Катерина Анатоліївна, начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій військовослужбовців та деяких інших категорій громадян управлінняпенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області;

«Розвиток інформаційних систем та Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України», викладач Куценко Валерія Іванівна, заступник начальника управління інформаційних систем та електронних реєстрів -начальник відділу методології так контролю за використанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області;

«Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Учасники програми також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.

Після проходження підсумкового анкетування державні службовці отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.