Зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар на тему: «Ефективна комунікація та взаємодія».

22 жовтня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулася тематична зустріч «Ефективна комунікація та взаємодія».

Дистанційне заняття в рамках спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» провела для працівників Головного управління національної поліції України в Полтавській області Воронько-Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук.

Завершується навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Сьогодні учасники програми проходять підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.