Зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінари для державних службовців районних державних адміністрацій в рамках програм підвищення кваліфікації.

У Полтавському ЦППК продовжується дистанційне навчання двох груп слухачів з числа державних службовців апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій.

7 липня,  відповідно до розкладу занять спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» відбувся вебінар на тему: «Управління змінами».

Заняття провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Продовжується он-лайн навчання за професійною програмою для державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Тематичну зустріч «Конституційно-правові засади публічного управління та адміністрування в умовах децентралізації влади» провела зі студії Полтавського ЦППК Лозинська Тамара Миколаївна, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Полтавської державної аграрної академії, професор, доктор наук з державного управління.

Всі новини →