Склад ради

29.12. 2017  №  198

Склад

навчально-методичної ради

Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій

1.

Осипенко

Наталія Михайлівна

директор Центру – голова ради

2.

Дорошенко

Лариса Володимирівна

начальник навчально-методичного відділу Центру –  секретар ради

3.

Рябцева

Юлія Миколаївна

заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Центру – заступник голови ради

4.

Лях Наталія

Василівна

начальник відділу управління персоналом апарату облдержадміністрації (за згодою)

5.

Смотрицька

Людмила Олександрівна

заступник начальника відділу з юридичного забезпечення та кадрової роботи апарату обласної ради (за згодою)

6.

Лахижа

Микола Іванович

перший заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області, доктор наук з державного управління, професор (за згодою)

7.

Паутова

Тетяна Олександрівна

радник з питань децентралізації фінансової системи Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування, кандидат наук з державного управління, доцент(за згодою)

8.

Гудим

Валентина Володимирівна

директор Державного архіву Полтавської області (за згодою)

9.

Цикозіна

Валентина Іванівна

головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату облдержадміністрації

(за згодою)