Оголошення

 Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  проводяться навчання  спеціалістів у сфері  закупівель

Запрошуємо всіх бажаючих розпорядників державних коштів, замовників торгів взяти участь у навчанні.

У Центрі організовано наступні навчальні заходи для голів та членів тендерних комітетів, уповноважених осіб з питань організації та здійснення публічних закупівель:

- короткострокові інформаційно-консультаційні семінари з питань публічних закупівель (тривалість до 4 аудиторних годин, навчання безкоштовне, без видачі документів про участь у семінарі);

- навчання голів та членів тендерних комітетів, уповноважених осіб з питань організації  та здійснення публічних закупівель (тривалість 4 дні (40 навчальних годин   Навчальна програма ), надання методичних матеріалів (друкований примірник + диск), видача сертифікату про навчання, вартість 1000 грн. для 1 особи.

-  підвищення кваліфікації голів та членів тендерних комітетів, уповноважених осіб (тривалість 2 дні (18 навчальних годин  Навчальна програма ), надання методичних матеріалів (друкований примірник + диск), видача сертифікату про підвищення кваліфікації, вартість 750 грн. для 1 особи

Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікати.
 Учасники також отримають навчально-методичний посібник «Збірник нормативно-правових актів з питань закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти».
Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій має затверджені навчальні програми відповідно до чинного законодавства.
Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися Ви можете за телефоном: (0532)  60-97-18.
 Якщо Ви хочете пройти у нас навчання, будь ласка  заповніть Реєстраційну заявку на навчання та надішліть на нашу електронну адресу :

cpk@adm-pl.gov.ua