ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, а також у інших розпорядників, визначених Законом України «Про доступ до публічної інформації».
Доступ до публічної інформації здійснюється шляхом:
-
надання інформації у відповідь на запит;
-
оприлюдненням інформації на власних ресурсах.
Набори відкритих даних Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації
1. Паспорт набору даних: Довідник телефонів Центру підвищення кваліфікації;
2.Паспорт набору даних: Інформація про організаційну структуру Центру;
3. Паспорт набору даних: Звіт про використання бюджетних коштів;
4. Паспорт набору даних: План-графік підвищення кваліфікації держаних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Полтавському регіольному цетрі підвищення кваліфікації;
5. Паспорт набору даних: Каталог програм підвищення кваліфікації;
6. Паспорт набору даних: Річні плани закупівель;
В умовах воєнного стану відповідно до положень ч. 3 ст. 34 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до інформації може підлягати обмеженням, перш за все, для захисту інтересів національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи кримінальним правопорушенням.
Також відповідно до частини шостої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації може застосовувати інструмент відстрочки в задоволенні запиту на інформацію, якщо запитувана інформація не може бути надана для ознайомлення в передбачені законодавством строки у разі настання обставин непереборної сили (надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, зокрема загроза війни, збройний конфлікт, ворожі атаки, загальні військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна тощо).