Новини

25 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Вебінар на тему: «Новітні правописні, лексичні та граматичні  норми» провела Браїлко Юлія Іванівна, кандидат філологічних наук,  доцент.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК, підвела підсумки навчання.

24 липня розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Сьогодні учасники програми розглянули теми:

«Графіка та орфографія ділового тексту»;

«Лексика і фразеологія офіційно-ділового стилю»;

«Вибір граматичної форми слова при складанні документа».

23 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районної військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

Впродовж заняття учасники програми розглянули питання:

«Управління безпекою в системі захисту населення при надзвичайних ситуаціях»

«Організація і планування діяльності з питань цивільного захисту на місцевому рівні».

22 липня відбулося заняття для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Пиляй Віктор Васильович, викладач (методи навчання),  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, спеціаліст вищої категорії провів навчання з тем:

«Основи забезпечення захисту населення в надзвичайних ситуаціях»;

19 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районної військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Спічрайтинг».

Впродовж заняття учасники програми розглянули питання:

«Ораторські техніки впливу на аудиторію.»

«Психологічні та соціологічні засади підготовки публічних виступів.»

« Спічрайтинг як створення іміджу державного службовця.»

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.

18 липня викладач Шара Світлана Олексіївна, доцент кафедри педагогіки  та суспільних наук Полтавського університету економіки і торгівлі», кандидат педагогічних наук, провела навчання для державних службовців обласної та районної військових адміністрацій та посадових осіб органів  місцевого самоврядування, за наступними темами:

«Теоретичні основи спічрайтингу»;

17 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад за спеціальною короткостроковою програмою «Правотворча та регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування».

Сьогодні учасники програми розглянули питання:

«Планування правотворчої діяльності, загальні засади  техніки нормопроєктування, розгляд та прийняття (видання) нормативно-правового акту.»

16 липня розпочалося дистанційне навчання посадових осіб органів  місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад за спеціальною короткостроковою програмою «Правотворча та регуляторна діяльність органів місцевого самоврядування».

Навчання відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.

В перший день навчання учасники програми розглянули тему:

15 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

Сьогодні учасники програми розглянули питання:

«Методика підготовки та проведення публічного виступу»;

«Складові техніки публічного виступу»;

«Мова як засіб спілкування».

12 липня розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Учасники програми розглянули теоретичні основи управлінської риторики, її сутність і зміст, специфіку, різновиди та жанри публічного мовлення.

11.07.2024 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся вебінар на тему: «Розбудова системи енергоменеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування».

До участі в обговоренні запрошено представників територіальних громад Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Програмою заходу передбачено розгляд питань:

10 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Відповідно до розкладу занять сьогодні відбулися вебінари наступної тематики:

«Психологія кризових ситуацій», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області»;