Новини

Продовжується навчання за загальною короткостроковою програмою «Молодіжна політика, заснована на підходах участі».
Програма реалізується для державних службовців обласної та районних військових адміністрацій та посадових осіб органів місцевого самоврядування.
Навчання відбуваються в синхронному та асинхронному режимах на  онлайн платформах Zoom, Moodle.
22 лютого 2024 рок Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №6401 про внесення змін до Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.
 
Як повідомлялося, документ суттєво розширює норми про відкритість місцевих рад і виконавчих органів громад.
 
Законопроект встановлює, зокрема, таке:
 
Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) спільно з Проектом USAID «ГОВЕРЛА» розпочинають реалізацію спільних ініціатив з імплементації Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». 
 
Для обговорення програми співпраці Голова НАДС Наталія Алюшина зустрілась з представниками Проекту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрахамом та Галиною Семенець.
 
Сьогодні, 21 лютого, учасники навчання, державні службовці обласної та районних військових адміністрацій та  посадові особи органів місцевого самоврядування, спільно з викладачем Оленою Миколаївною Бабенко, сертифікованим тренером з курсу «Молодіжна політика заснована на підходах участі», кандидатом економічних наук, депутатом Полтавської обласної ради, опрацювали теми:
  • «Поняття та сутність. Інструменти формування та реалізації молодіжної політики»;
2023 року за державним замовленням НАДС у Вищій школі публічного управління та 25 закладах освіти, відібраних за результатами автоматизованого конкурсного відбору, підвищили кваліфікацію 39 147 публічних службовців. З них 22 854 навчалися у Вищій школі, а 16 293 - в інших закладах освіти.
 
Серед пріоритетів діяльності НАДС – забезпечення інклюзивності системи професійного навчання публічних службовців України. Запит на інклюзивність та безбарʼєрність з кожним роком зростає, як і необхідність розроблення відповідного методичного інструментарію для провайдерів таких послуг. На цьому наголосила Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби, під час  засідання Ради проєкту міжнародної технічної допомоги «Права людини для України» Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН). 
 
Сьогодні, учасники навчання, разом з викладачем Опанащуком Петром Володимировичем, доцентом кафедри права та публічного управління  Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидатом історичних наук, опрацювали теми:
  • «Механізми та інструменти отримання  допомоги від ЄС для територіальних громад»;
  • «Програми ЄС для розвитку малого і середнього бізнесу на національному та місцевому рівні».
Сьогодні, 20 лютого 2024 року, відповідно до розкладу програми, державні службовці обласної та районних військових адміністрацій,  посадові особи органів місцевого самоврядування розглядали теми:
  • «Стилі лідерства в системі публічного управління»;
  • «Поведінкові концепції лідерства».
З учасниками навчання працювали викладачі:
19.02.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за короткостроковою програмою «Лідерство в публічному управлінні»
В рамках програми опрацьовано теми:
  • «Влада та вплив. Функції лідера в публічному управлінні»;
  • «Лідерська парадигма в публічному управлінні».
Розпочалося підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «ОСНОВИ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ».
Навчання відбувається на онлайн платформі ZOOM
З учасниками працює: Опанащук Петро Володимирович, доцент кафедри права та публічного управління  Житомирського державного університету імені І. Франка, кандидат історичних наук
16.02.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за короткостроковими програмами.

15.02.2024 у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за двома короткостроковими програмами.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського РЦПК.

Учасники професійного навчання за загальною короткостроковою програмою «Управління коаліціями в оптимізації системи комунікації в публічному управлінні» опрацювали теми: