15 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».
Сьогодні учасники програми розглянули питання:
«Методика підготовки та проведення публічного виступу»;
«Складові техніки публічного виступу»;
«Мова як засіб спілкування».