Новини

15 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

Сьогодні учасники програми розглянули питання:

«Методика підготовки та проведення публічного виступу»;

«Складові техніки публічного виступу»;

«Мова як засіб спілкування».

12 липня розпочалося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Управлінська риторика. Майстерність публічного виступу».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Учасники програми розглянули теоретичні основи управлінської риторики, її сутність і зміст, специфіку, різновиди та жанри публічного мовлення.

11.07.2024 в рамках співпраці Полтавського РЦПК із Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») відбувся вебінар на тему: «Розбудова системи енергоменеджменту в діяльності органів місцевого самоврядування».

До участі в обговоренні запрошено представників територіальних громад Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Програмою заходу передбачено розгляд питань:

10 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Відповідно до розкладу занять сьогодні відбулися вебінари наступної тематики:

«Психологія кризових ситуацій», викладач Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області»;

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

09 липня учасники професійного навчання розглянули теми:

«Організація системи діловодства в органах влади»;

«Європейська інтеграція України: стан та перспективи».

Заняття із віддалених робочих місць провели:

08 липня, відповідно до розкладу навчання,  відбулися заняття наступної тематики:

05 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Органи самоорганізації населення на території старостинського округу: сприяння старости в їх утворенні та діяльності».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально – методичного відділу Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Програмою передбачено розгляд тем:

04 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося дистанційне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Організація роботи із зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування».

03 липня відбулися наступні заняття:

02 липня відбулися заняття наступної тематики:

У Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації завершилося дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Державна політика у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань євроатлантичної інтеграції України».

02 липня учасники програми розглянули питання:

«Інформування громадськості та комунікація як складова державної політики євроатлантичної інтеграції України»;

01 липня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалося дистанційне навчання державних службовців обласної та районних військових адміністрацій, які займають посади державної служби категорії «Б», за загальною професійною програмою (не рідше одного разу на три роки).

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.

Відбулися заняття наступної тематики: