Навчання з актуальних питань діяльності осіб, відповідальних за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

Із 25.06.2024 по 26.06.2024 Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки планується проведення навчання державних службовців структурних підрозділів обласної та районних військових адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування за спеціальною короткостроковою програмою з актуальних питань діяльності осіб, відповідальних за мобілізаційну роботу та ведення обліку військовозобов’язаних.

Навчання за програмою буде проводитись за очно-дистанційною формою.

Державні службовці апарату та структурних підрозділів обласної військової адміністрації запрошуються на навчання до Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації (м. Полтава, вул. Європейська, 49, аудиторія 1, перший поверх).

Державні службовці районних військових адміністрацій, посадові особи місцевого самоврядування матимуть змогу взяти участь у навчанні через майданчик дистанційного навчання Zoom. Програмою також передбачено заповнення вихідної анкети.

Дата заходу:
25.06.2024 - 26.06.2024