21-24.11.2023 Короткострокова програма СКДСМС2111 «Організація в громадах діяльності щодо реалізації Програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь-якій формі».

Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації (далі – Центр) спільно з Департаментом соціального захисту населення обласної військової адміністрації із 21 по 24 листопада поточного року планується проведення дистанційного навчання фахівців (психологів, соціальних працівників, соціальних педагогів тощо), які впроваджують Типові програми для кривдників у територіальних громадах, за спеціальною короткостроковою програмою «Організація в громадах діяльності щодо реалізації Програми для кривдників та осіб, схильних до вчинення домашнього насильства у будь-якій формі».

шифр групи СКДСМС2111

Дата заходу: