Онлайн-тренінг на тему: СКМС2811 «Запровадження адміністративної процедури та її вплив на діяльність органів місцевого самоврядування»

Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації (далі Центр) організовує проведення онлайн-тренінгу на тему: СКМС2811 «Запровадження адміністративної процедури та її вплив на діяльність органів місцевого самоврядування».
Захід у дистанційному форматі відбудеться 28 листопада 2023 року з 10.00 до 12.30 год.
До участі в обговоренні запрошено представників територіальних громад Волинської, Закарпатської, Житомирської, Львівської, Одеської, Рівненської, Полтавської областей (всіх територіальних громад, не тільки партнерських) + деокуповані (4 області).
Дата заходу: