03 травня у Полтавському РЦПК завершується навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Прийняття ефективних управлінських рішень», продовжується навчання за загальною професійною програмою для посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Сьогодні у рамках професійної програми учасники навчання обговорювали такі теми:

·       «Професійне вигорання: причини виникнення та шляхи усунення»;

Викладач Лавріненко Віталій Анатолійович, доцент кафедри психології  Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук.

·       «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій»;

Викладач Зима Олександр Євгенович, доцент кафедри будівництва і цивільної інженерії Національного університету  «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат технічних наук, доцент.

·       «Соціальний діалог – шлях до подолання соціально-трудових конфліктів».

Вебінар провела Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області.

Завершується навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою ««Прийняття ефективних управлінських рішень» .

Під час останнього дня навчання його учасники акумулювали свої знання з теми: «Взаємовплив управлінських рішень і стратегії та політики організації. Етапи прийняття управлінських рішень» та пройшли підсумкове тестування в режимі реального часу.

З групою працювала Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Продовжується навчання працівників Департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Кременчуцької міської ради  за загальною короткостроковою програмою «Ділова українська мова».

Заняття провела зі студії Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації Дорошенко Лариса Володимирівна, автор і викладач програми, начальник навчально-методичного відділу Полтавського РЦПК.