04 грудня розпочався тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання діяльності місцевих державних адміністрацій» для керівників апаратів районних державних адміністрацій».

04 грудня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався дводенний тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання діяльності місцевих державних адміністрацій» для керівників апаратів районних державних адміністрацій».

Навчальний захід відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

В перший день семінару проведено заняття наступної тематики:

- «Роль служб управління персоналом у реформуванні державної служби. Стратегічне управління персоналом», викладач Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Психологічні особливості управлінської діяльності у сучасних умовах», тренер Чайка Інна Петрівна, доцент кафедри менеджменту ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.