06 грудня 2019 року завершилося навчання працівників медичної сфери за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».

Із 02 по 06 грудня 2019 року  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилося навчання другої групи слухачів з числа працівників медичної сфери за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».
Мета програми - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.
Навчання за даним напрямом проводиться Полтавським ЦППК на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на     2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598, розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на              2016-2020 роки».
06 грудня слухачі курсу пройшли вихідний контроль знань (склали іспит).
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установа і організацій, підвела підсумки навчання та  вручила працівникам медичної сфери сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою «Основи української жестової мови».