1 квітня розпочалося дистанційне навчання трьох груп слухачів за програмами підвищення кваліфікації.

1 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося дистанційне навчання трьох груп слухачів за програмами підвищення кваліфікації.

За спеціальною професійною програмою навчаються посадові особи місцевого самоврядування, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Сьогодні для учасників програми проведено заняття наступної тематики:

«Основи та інструменти місцевого економічного розвитку. Огляд актуальних практик», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;

«Публічне управління та євроінтеграційні процеси», викладач Лахижа Микола Іванович, професор, доктор наук з державного управління.

За спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови» навчаються працівники центрів надання адміністративних послуг територіальних громад (друга група).

Дана програма реалізується Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Заняття за програмою проводить через майданчик дистанційного навчання Zoom Московець Наталія Олексіївна,  викладачка вищої категорії Полтавського інституту економіки і права, директорка ГО «Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю «МІСТ», членкиня ради перекладачів Українського товариства глухих, членкиня комітету доступності Полтавської обласної державної адміністрації, перекладач жестової мови «UA Суспільне.

За спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» підвищують кваліфікацію  державні службовці апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій (друга група).

В рамках програми розпочався дводенний тренінг «Лідерство в публічному управлінні». Заняття з віддаленого робочого місця  проводять   Нестуля Олексій Олексійович, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, доктор історичних наук, професор, та Нестуля Свтілана Іванівна, директор навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, доктор педагогічних наук, доцент.