10 грудня для працівників виконавчого комітету Новосанжарської об’єднаної територіальної громади проведено тренінг «Проектний менеджмент та планування розвитку територіальних громад».

10 грудня для працівників виконавчого комітету Новосанжарської  об’єднаної територіальної громади проведено виїзний тренінг: «Проектний менеджмент та планування розвитку територіальних громад».

Учасники тренінгу розглянули європейський досвід стратегічного планування та основні чинники формування стратегії розвитку територіальної громади, сучасні інструменти проектного менеджменту та методологічні підходи до формування стратегічних і оперативних цілей розвитку територіальних громад.

Навчання провели тренери:

Чевганова Віра Яківна, завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор, кандидат економічних наук;

Скрильник Андрій Сергійович, доцент  кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Григор'єва Олеся Володимирівна. доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.