12 вересня проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Підготовка та прийняття управлінських рішень».

12 вересня проведено виїзне навчання державних службовців категорії Б Управління державної міграційної служби в Полтавській області  за програмою тематичного короткострокового семінару «Підготовка та прийняття управлінських рішень».

Навчальний захід відкрили Шостак Сергій Борисович, начальник  Управління державної міграційної служби в Полтавській області  та Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Заняття провела Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, викладач Полтавського ЦППК, кандидат психологічних наук.

Після завершення навчання слухачі семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.