12 вересня зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель».

12 вересня 2019 року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено другий вебінар в рамках програми тематичного постійно діючого семінару «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель» для голів та членів тендерних комітетів, відповідальних осіб за організацію та здійснення публічних закупівель апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, виконавчих органів місцевих рад, об’єднаних територіальних громад.

Заняття провела Стефанчук Ольга Дмитрівна, кандидат економічних наук, керівник проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного розвитку», м. Полтава.