14-15 вересня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації проводяться навчання за двома програмами підвищення кваліфікації

14 - 15 вересня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулося очне навчання другої та третьої груп слухачів з числа фахівців із соціальної роботи та працівників системи соціального захисту, які забезпечують виявлення осіб/сімей з дітьми, що належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах та відповідають за організацію надання їм соціальних послуг за спеціальною короткостроковою програмою «Ефективність надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи сім’ям з дітьми, як механізм профілактики та мінімізації складних життєвих обставин в родинах».

Також продовжується дистанційне навчання державних службовців обласної та районних державних адміністрацій за загальною професійною програмою.

Впродовж двох днів проведено заняття  наступної тематики:

«Етичні стандарти поведінки державних службовців. Викривачі корупції. Гарантії прав та захисту. Відповідальність за порушення антикорупційного законодавства», викладач Бутенко Ігор Станіславович, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Полтавської обласної державної адміністрації;

«Модернізація публічної служби. Стратегічне управління персоналом та кадрова політика», викладач Люлька Володимир Анатолійович, начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в Полтавській та Кіровоградській областях;

«Відкритість та прозорість  органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані.», викладач Кульчій Інна Олексіївна, координатор магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Сьогодні учасники навчання за програмою також пройшли підсумковий контроль знань дистанційно в режимі реального часу.