16 лютого відбулися дистанційні навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у рамках двох програм підвищення кваліфікації.

16 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося дистанційне навчання двох груп слухачів з числа державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося онлайн навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад за короткостроковою програмою «Правове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».

Програма реалізується Полтавським ЦППК спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування в рамках виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки.

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру  перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Сьогодні учасники програми розглянули такі питання:

«Організаційно-правові проблеми діяльності територіальних громад на етапі їхнього становлення», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, кандидат історичних наук;

«Основи та інструменти місцевого економічного розвитку. Огляд актуальних практик», викладач  Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини, регіональний представник проекту «ПРОМІС».

Продовжується дистанційне навчання державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за загальною професійною програмою.

Впродовж останніх двох днів в рамках програми відбулися онлайн заняття наступної тематики:

• «Практика та порядок вирішення колективних трудових спорів відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» на Полтавщині»;
  • «Впровадження оцінки компетенцій і КРІ для державних службовців»;
  • «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади».

В студії Полтавського ЦППК працювали:

• Атаманюк Оксана Анатоліївна, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Полтавській області;
  • Тягунова Злата Олександрівна, заступник регіонального директора з питань персоналу ТОВ «Епіцентр К», кандидат економічних наук;
  • Стрельнік Олена Олександрівна, докторка соціологічних наук, публіцистка, радниця голови облдержадміністрації з гендерних питань.