17 червня 2020 проведено on-line навчання для посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ на тему: «Бюджет участі Республіки Польща та Полтавської області: практичні аспекти».

17 червня 2020 року спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування проведено on-line навчання для посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ на тему: «Бюджет участі Республіки Польща та Полтавської області: практичні аспекти».

Про особливості реалізації громадського бюджету на території Польської Республіки говорили з Катажиною Клавсюць – керівником  офісу Конвенту Самоврядної Співпраці «Польща –Україна» та  Томашом  Ковалік– головним спеціалістом Польсько-Української співпраці.

Про бюджет участі Полтавської області – 2020 розповіла  Кондратьєва Анна, заступник виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.