19 квітня 2021 року розпочалося навчання державних службовців ГУНП в Полтавській області за загальною професійною програмою.

Із 19 квітня по 5 травня 2021 року Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на договірній основі буде проведено дистанційне навчання державних службовців ГУНП в Полтавській області за загальною професійною програмою.

19 квітня з учасниками навчання працювала Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук.

Тема зустрічі: "Основні положення Національної стратегії у сфері прав людини. Механізм захисту прав і свобод людини і громадянина".