19 квітня поточного року розпочалося онлайн навчання за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови» для працівників соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад.

На виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021-2023 роки із 19 по 28 квітня  поточного року Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі – Центр) буде проводитися онлайн навчання за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови» для працівників соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад.

Навчання буде проводитись через майданчик дистанційного навчання      Zoom і передбачає проходження підсумкового контролю знань у формі іспиту та заповнення вихідної анкети.