19 квітня завершилось навчання держ. службовців обласної та районних державних адміністрацій, посадових осіб виконавчих комітетів територіальних громад за загальною короткостроковою програмою «Розвиток територіальних громад: теорія, методологія, практика»

Із 15 по 19 квітня для державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, посадових осіб виконавчих комітетів територіальних  громад проведено онлайн навчання за загальною короткостроковою програмою «Розвиток територіальних громад: теорія, методологія, практика».

Учасники навчання працювали на дистанційній платформі Zoom в режимі реального часу і в системі дистанційного навчання Moodle в режимі відкладеного часу.

Після заповнення вихідної анкети та проходження підсумкового контролю знань (тестування) учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.