20 грудня 2019 року завершилося навчання працівників ЦНАП та поліції за програмою «Основи української жестової мови».

Із 16 по 20 грудня 2019 року  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій дві групи слухачів з числа працівників центрів надання адміністративних послуг та працівників поліції проходили навчання за програмою «Основи української жестової мови».

Мета навчання - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.

Даний курс реалізується Полтавським ЦППК на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на     2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598 (зі змінами), розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки».

20 грудня слухачі програми «Основи української жестової мови» пройшли вихідний контроль знань (склали іспит) та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.