21 квітня у Полтавському ЦППК продовжують навчання три групи посадовців

Державні службовці Головного Управління Національної поліції України у Полтавській області опрацювали наступні теми:

«Управління змінами в умовах проведення реформ», тренінг (вебінар). Викладач – Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук;

«Прийом громадян. Робота зі зверненнями громадян», тематична зустріч (вебінар). Викладач – Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Полтавської облдержадміністрації.

Державні службовці та посадовці місцевого самоврядування продовжують навчання за загальною професійною програмою підвищення кваліфікації «Англійська мова професійного спрямування».

Працівники соціальної сфери виконавчих комітетів територіальних громад навчаються за спеціальною професійною програмою «Основи української жестової мови».