24 лютого розпочалося перша сесія професійної програми для посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2020 рік,             із 24 по 26 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться перша сесія професійної програми для посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Навчальний захід відкрили Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи – начальник навчального відділу  Полтавського ЦППК та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського ЦППК.

Відповідно до розкладу занять, у перший навчальний день відбулися:

• тематична зустріч «Модернізація служби в органах місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади»;
  • тематична зустріч «Використання туристичних ресурсів Полтавщини для організації сільського зеленого туризму»;
  • тренінг «Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій».

З групою працювали викладачі:

Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях;

Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук.